RC TWISTER Cars pre malých aj veľkých. Parádna hračka dostupná v EÚ sklade.

RC cars autíčko

Hračky ako toto super RC cars majú stále radi nielen deti, ale aj veľký chaloši. Takéto autá sú dnes hitom a určite sa parádne zabavíte celá rodina. To čo dokáže sa len tak nevidí.

RC cars na AliExpress

Twister autíčko na diaľkové ovládanie. Dva spôsoby ovládania a niekoľko farebných modelov.

Zajazdíš si doma aj vonku. S Twisterom 4WD si to užiješ .

Twister je na prekážkové výzvy ako stvorený. Dosť čo má pohon na všetky kolesá, k zdolávaniu týchto výziev mu pomáha ich špeciálne tvarovanie (twist). Dokáže sa krútiť na mieste a doprava či doľava vie ísť v pravom uhle. Nie je to transformer, ale dokáže sa zdvihnúť cez prekážku. Veď pozri video nižšie.

Ak budeš objednávať model za menej ako 45€ čo sa neoplatí, tak kupón nájdeš na stránke.


Standard Shipping

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez AliExpress aplikáciu
Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

42,74€

Kupón

OCTUP3

Nakupuješ na AliExpresse prvý krát? Prečítaj si článokZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Twister RC Car 4WD

Parametre a obsah balenia twister RC Cars

Pri rýchlosti 2m za sekundu vydrží jazdiť okolo pol hodiny nonstop. V reále pri normálnom hraní 3 dni. To nie je zlé. S nabíjaním je to horšie. Baterka sa nabije z 0 na 100% za tri a pol hodiny. Ale dá sa to. Obsah balenia je slušný. Dva ovládače, nabíjačka, baterka a manuál. Do ovládača idú AA baterky. Do auta mohli byť ale 2 baterky. Škoda.

A čo na záver?

Keď som s autíčkom jazdil, no neskutočne sme sa zabávali. Hlavne keď sa „pajedilo“. Určite odporúčam kúpiť variantu s ovládačom na ruku. Je to super a využiješ to naplno.

Ako nakupovať Aktuálne kupóny AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant Espresso kávovary a káva HiBREW hračky ILife Jimmy Karaoke Klarstein Krása a zdravie Kuchynské nože Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Projektory Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Sounarc Soundbar Soundcore Tronsmart Ugreen Ultimea USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.