Odolná hliníková LED baterka emos môže byť teraz tvoja.
Súťaže

Súťaž o kvalitnú LED baterku EMOS

LED baterka EMOS je kvalitný, kovový pomocník všade tam, kde ho potrebuješ

Emos LED baterka

LED baterka EMOS

Prednosti

Hliníkové telo

Vodeodolnosť

Nárazuvzdornosť až do 1 metra

Ďalšie prednosti LED baterky EMOS

Veľká svietivosť pri 1W LED dióde, dlhá životnosť bateriek (AAA) až 75hod., praktické pútko na ruku

EMOS zvončeky

Súťaž prebieha na Facebooku

Samotná súťaž o LED baterku EMOS ST7350 prebieha na mojej Facebookovej stránke. Pravidlá súťaže sú úplne jednoduché. Stačí byť jej fanúšikom a tak isto aj fanúšikom mojej skupiny AliExpress Banggood geekbuying DHgate – kupóny, zľavy, rady a skúsenosti, kde nájdeš kupóny z Činy, poradenstvo a možnosť dobre si pokecať o produktoch nie len z Číny. Nakoniec pod súťažný príspevok napíš SÚŤAŽÍM

GP čelovky

Stačí iba lajk + koment a LED baterka EMOS môže byť moja?

Áno. Je to úplne jednoduché. Stačí dať like na Facebookovú stránku aj skupinu a pod súťažný príspevok napísať SÚŤAŽÍM. Samozrejme, že každé zdieľanie stránky, skupiny a pozvanie tvojich priateľov poteší. Zo všetkých súťažiacich, ktorí splnia tieto jednoduché podmienky, vyberiem náhodne jedného víťaza ktorému zašlem LED baterku EMOS ST7350.

Ak ešte nepoužívaš aplikáciu TELEGRAM, tak v tomto článku nájdeš všetko čo potrebuješ o Telegrame vedieť.

Od kedy do kedy a pravidlá.

Súťažiť začíname práve teraz a končiť budeme v pondelok 31. októbra. Vyhodnotenie súťaže a vyžrebovanie výhercu bude v nedeľu 1. novembra poobede. Aby sa nestalo, že prešvihneš tento dátum, určite napíš pod príspevok súťaže (na Facebooku) SÚŤAŽÍM. Je to dôležité aj pre overenie. Tak nezabudni. Výherca bude kontaktovaný do správy MESENGER. Ak výherca do večera neodpovie, pokračujem ďalej v náhodnom žrebovaní.

Zmena ppravidiel vyhradená. Najneskôr však dva týždne pred ukončením súťaže.

  

Táto súťaž nie je nikým sponzorovaná. Čisto moja zábavka

Ak nechceš zmeškať novinky, články , alebo súťaže, prihlás sa na odber dole na stránke. Cez počítač tak môžeš urobiť aj cez ľavé bočné menu.

Pozri napríklad obchody na AliExpress kde sa oplatí nakúpiť, alebo ako reklamovať chybný tovar na AliExpress alebo Banggood.

AliExpress TOP akcia

Raz za deň

4x za mesiac

3 produkty vo veľkej zľave

AliExpress akcia na každý deň

Ale pozor. Akcia platí len v aplikácii.

AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Amazfit Anker Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Dreame Earbuds Earphones GaN nabíjačky geekbuying Gomaihe Grizly Herné kreslá hračky Hry ILife Kuchynské doplnky kupóny LED baterky Novinky na webe Oclean Otázky&Odpovede Promo sale RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore SPEND&SAVE stratos Teclast Telegram Topshak top store USB PD Vysávače World Premiere xiaomi Zdravá výživa zubné kefky

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Napíš mi
💬 Potrebuješ kupón?
Ahoj👋
Potrebuješ pomôcť s nákupom alebo kupón?
%d blogerom sa páči toto: