Teclast má ďalší sklad vo Francúzku.

Teclast Notebook

Notebooky a tablety Teclast v európskych skladoch s kupónmi.

Notebook od Teclast bude ešte bližšie. Pred niekoľkými dňami čínsky výrobca notebookov, tabletov a hardware príslušenstva Teclast, oznámil otvorenie svojho oficiálneho skladu priamo vo Francúzsku. Veľkou výhodou je pri všetkých produktoch doprava zadarmo. Teraz výpredaj modelu Teclast P20HD

V prvý týždeň otvorenia skladu vo Francúzsku zaznamenal veľký úspech v podobe objednávok. Výrazne tomu pomohli aj atraktívne kupóny, ktoré sme zverejnili aj na našom Facebooku. V obchode si môžete vybrať dopravu z nového francúzskeho skladu alebo zo Španielska.

Notebooky za najlepšie ceny

Áno! Notebooky v Teclast France – Official Store majú stále najlepšie ceny spomedzi všetkých predajcov na Aliexpresse. Práve na platforme AliExpress sa predá najviac tejto značky spomedzi čínskych e-shopov. Šialené ceny stále pokračujú a vyzerá to tak že ani neprestanú. Pri niektorých Notebookoch a Tabletoch netreba ani kupón.

Produkty Teclast sa predávajú do 40 krajín hlavne prostredníctvom online platforiem ako AliExpress, Amazon, Lazada, gearbest a Banggood. Smerom na západ je to stále menej známa značka, no ľudia čo si už zaobstarali veľa muziky za málo peňazí pridávajú pozitívne hodnotenia. Najviac predajov zaznamenáva práve na platformách AliExpress a Amazon.
Teclast má svoje predajne hlavne v Číne, Južnej Kórei a Indonézii.

Pozri aj univerzálne kúpóny na AliExpress

Veľká trojka


Notebooky a Tablety tejto značky patria medzi najpredávanejšie v ázijských štátoch ako je samozrejme Čína alebo Indonézia. Teclast, Microsoft a Intel úspešne usporadúvajú mnoho eventov práve v týchto krajinách a spolupráca troch top výrobcov počítačovej techniky prináša zaslúžené výsledky.

Teclast Notebooky na AliExpress

AliExpress predajcov notebookov a tabletov Teclast nájdeš v odkazoch nižšie. Všetky obchody sú spoľahlivé a komunikácia s nimi je na dobrej úrovni.

  1. Zatiaľ top výber Teclast France Official Store
  2. Oficiálna stránka predajcu na AliExpresse Teclast Official Store
  3. Ruské a Čínske sklady Teclast Global Store
  4. Európske sklady *Teclast Europe Official Store

ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Nechceš nič zmeškať? Prihlás sa na odber

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.