Nakupuješ v čínskych obchodoch a hľadáš kvalitné slúchadlá za prijateľné ceny? Poďme sa pozrieť na vybrané kúsky.
Top 3 Bluetooth slúchadlá.

Top 3 IN-Ear Bluetooth slúchadlá

Trojica Bluetooth slúchadiel In-Ear

Soundcore Liberty 4

Celá recenzia

1More Aero

Do obchodu

Ugreen HiTune X6

Celá recenzia

Top 1 sú Soundcore Liberty 4

Absolútna novinka od Anker, respektíve jej hudobného portfólia značky Soundcore. Liberty 4 prekonali doteraz všetky predchádzajúce modely. Okamžite po uvedení na trh si získali obdiv u Hi-Fi nadšencov. Slúchadlá Soundcore získavajú ocenenia od producentov GRAMMY.

Soundcore Liberty 4.  Obsah balenia

Liberty 4 sa vyznačujú čistým, umierneným zvukom, lahodiacim celému telu. Basy majú dobre vyvážené a presné. Nechýba ani razancia pri rockových skladbách či vážnej hudbe. Stredy čisté, nezahmlené, vokály na pozadí uzatvárajú priestor a otvárajú bránu do krásnych kryštálových výšok. Zvuk v celom spektre je dokonale vyvážený pre veľkú väčšinu poslucháčov

Hekka. Overený obchod s rýchlym dodaním.

Najlepšiu cenu Liberty 4 nájdeš na eu.Hekka.com s kódom
ANKER4

V európskom sklade kúpiš slúchadlá priamo v Oficiálnom obchode Soundcore s kódom WS24SPRING40

Vďaka HearID sa slúchadlá úplne prispôsobia tvojim želaniam. S 360° Spatial Audio sa priestorový zvuk zdá presný. Hudobné koncerty s ACAA znejú presne tak, ako boli nahraté. Movie mód pozdvihne basy a mierne stredy. Tým sa dosiahne hutný zvuk na vtiahnutie do deja filmu. Hodí sa aj k basovej muzike.

Top 2 máme 1More Aero

Tak isto ako Liberty 4 tak aj 1More Aero sú slúchadlá svojej materskej spoločnosti. Tentokrát je to ale spoločnosť Xiaomi. Slúchadlá vyzerajú ako verná kópia Liberty 4. Vyzerá to tak, že týmto smerom sa budú uberať aj ostatný výrobcovia. Tvar oboch slúchadiel je ideálny do každého ucha. A to bez výnimky. No dobre. Poďme k veci.

Slúchadlá aj keď sa zdajú byť identické, drobné rozdiely sa nájdu. 1More Aero sa tak isto pýšia kvalitným ANC s transparency módom kde dokážu znížiť okolitý hluk o 42dB. Na tento typ slúchadiel je to úctyhodné číslo. Na hluk reagujú trochu inak ako Liberty 4, ale v zásade je to postačujúce do drvivej väčšiny podmienok.

RGB klávesnice REDDRAGON

Zvuk je mierne basovejší čo má za následok potlačenie stredov. Ide o takzvaný V efekt ekvalizéra. Samozrejme v prijateľnej dávke. Zvuk je hutný a veselý. Nemajú Hi-Res certifikát. Frekvenčný rozsah majú 20kHz a funkcia Sonarworks  dopĺňa stratené tóny. Niečo na spôsob DSEE od Sony. Čo je fajn, je Dolby Atmos. Samo že nie všade. Po prihlásení do APL Music nájdeš nejaké vzorky na počúvanie.

1More Aero sú top 2 earbuds1More AERO kúpiš najlepšie na AliExpress. Použi kupón APR300 a Kupto3

Top 3 sú určite Ugreen HiTune X6

Pre mňa veľmi obľúbené Bluetooth slúchadlá. Vzhľadom na cenu, vybavenie a výkon ide o dobré kúsky. Disponujú SBC, AAC. AptX síce nemajú, ale Gaming Mode zvládajú dobre. Nízka latencia zaručuje dobrú odozvu.

ANC zníži okolitý hluk o 35dB. Áno, nie je to žiaden zázrak, ale vzhľadom na dobré „tesnenie“ je postačujúce. ANC je napevno nedá sa upraviť, no pri slúchadlách v tejto cenovej kategórii je to štandard.

Zvukový prednes je tak isto ladený do V ako pri 1More Aero. Výsledný efekt je basový a s celkom dobrými výškami. ENC a šesť mikrofónov zariadi úplne čistý zvuk pri telefonovaní na jednej aj druhej strane. Pecka.

Bluetooth slúchadlá Ugreen HiTune X6 Ugreen HiTune X6 kúpiš najlacnejšie na AliExpress. Použi kupón 3OSKEPXPMALC a Kupto3

Vieš ako vyberať slúchadlá z Číny? Tieto parametre by si mal/a sledovať!


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.