Tri produkty za 6€

AliExpress akcia tri produkty za 6€

Super akcia Tri produkty za 6€ stále trvá.

Tak takáto parádna akcia od AliExpress tu dlho nebola. Tri produkty za 6€ akcia pôvodne mala skončiť hneď po skončení Jarnej Ali akcie, no vďaka za to, že sa tak nestalo.

Dokážeš si tam uchmatnúť naozaj zaujímavé kúsky. Veľké plus dávam aj za to, že doprava pri tejto akcii je zadarmo a do cca dvoch týždňov máš nákup doma. A to všetko bez ďalších poplatkov.

Nebudem písať o tom všetkom čo som v akcii Tri produkty za 6€ nakúpil, ale fakt ma zaujali tri veci.

  1. Slnečné Okuliare – Naozaj zaujímavý kúsok ktorý možno nie je na každodenné nosenie po vonku, ale za to v aute, alebo lepšie povedané pri šoférovaní to bolo fakt husté. Miestami sa mi zdalo, že nie sú len polarizačné, ale aj fotochromatické. Odjazdil som v nich niečo viac ako 1000 km na jeden ťah a vôbec ma neboleli oči a ani som v nich necítil únavu. Takže za mňa OK
Slnečné okuliare z Aliexpress
  1. Bambusové zubné kefky – Uf. Naozaj dobrá kúpa. V balení je 10 kúskov. Sú síce všetky rovnaké, ale nejak to neprekáža. Tvrdosť kefiek je stredná, taká akurátna. Môže sa nazvať ako dovolenková sada. Nech sa stane čokoľvek, mrzieť že sa na dovolenke zabudla ťa nebude. Cena 1,99€ za 10 zubných kefiek v akcii Tri produkty za 6€ je stále ok.
Bambusové zubné kefky z Aliexpress
  1. Silikónové formy ( košíky) na pečenie – Za ten čas odkedy prišli sa v nich upieklo skoro nekonečno muffiniek. Neostala na muffinách žiadna pachuť, absolútne vôbec sa o ne neprilepili a v pohode sa umývajú pod tečúcou vodou. Nabudúce ich vyskúšam dať do umývačky. Potom doplním ako dopadli. Predpokladám ale, že problém nebude keďže sa v nich pečú koláče.
Silikónové košíčky na muffiny z Aliexpress

Nezmeškaj príležitosť a využi túto parádnu akciu

Nikto nevie ako dlho bude táto akcia Tri produkty za 6€ trvať. Produkty do akcie sú z obchodu Digitaling Store v ktorom nájdeš naozaj zaujímavé kúsky za neskutočné ceny. Tak neváhaj a pozri čo všetko ponúka.

Ako nakúpiť v akcii Tri produkty za 6€?

Jednoduché.

  1. Klikneš na tento odkaz. Vyberieš si tri produkty. Listuješ a listuješ v zozname. Ak ťa niečo zaujme, stlačíš plus. Nakúpiť môžeš raz za deň.
Aliexpress akcia 3 produkty za 6€
  1. Keď máš vybraté produkty o ktoré máš záujem, tláčítko Pick 3 to checkout sa zmení na Checkout: €6,10 a rozsvieti na červeno. Ďalej budeš pokračovať ako pri klasickej AliExpress objednávke.
Aliexpress akcia 3 produkty za 6€

Má to však jeden háčik. Túto skvelú akciu môžeš využiť len v AliExpress aplikácii

Nezaujala ťa ponuka? Pozri aktuálne kupóny na AliExpress

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.