Tronsmart Halo 110 s mikrofónom. Teraz v exkluzívnej cene

Výborný karaoke pártybox Tronsmart Halo 100 za skvelú cenu

Tronsmart Halo 110 je skutočne výnimočný trojpásmový reproduktor, ktorý sa vyznačuje svojou výkonnosťou a inovatívnymi vlastnosťami. S týmto kvalitným reproduktorom si môžeš vychutnávať hlboký bas, živý stredný rozsah a kvalitné čisté výšky. Je to skutočne ideálny spoločník pre hudobné párty večierky a pre tých, ktorí si chcú užívať silný a kvalitný zvuk vo svojom domácom prostredí.

A aby si sa mal možnosť tešiť z všetkých týchto skvelých vlastností, Tronsmart Halo 110 je dodávaný s jedným mikrofónom a momentálne k dispozícii za výbornú cenu. S kódom získaš tento výkonný reproduktor za skutočne prijateľnú cenu. Dopraj si zvukový zážitok, a sprav si dokonalú párty.


Standard Shipping

Sklad Česko bez ďalších poplatkov

Nenakupuj cez aplikáciu, ale cez web stránku
Ak máš otázky, napíš mi.

Novinka od Tronsmart. Bang Max je obrí Boombox s dobrým zvukom.

Cenový vývoj:
82€, 71,99€

Cena s kupónom

59€

Kupón

NNNHABLMB

Nakupuješ 1 krát na Geekbuying? Pričítaj si článok


Pozri aj väčšieho brata Halo 200 aj s mikrofónmi, alebo novinku Bang Max

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.