• Pi. mar 24th, 2023

RC Car s duálnym ovládaním skoro zadarmo. Cenový Twister na Banggood

RC cars autíčko

Banggood znížil cenu RC cars na minimum.

Ponuku RC Car Banggood zobral po svojom. Opäť ponúkol neprekonateľnú cenu.

Neskutočná cena modelu ktorý sa bežne predáva za cenu cez 60€. Banggood ju dnes ponúkol s kupónom pre všetkých. Auto je dostupné v českom sklade s dopravou zadarmo. Neplatíš žiadne ďalšie poplatky.

Skupina stránky Kúp to z Číny. Kupóny na každý deň.

EU PRIORITY LINE

Sklad Čína

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body

Cena s kupónom

33,96€

Kupón

BG875730
Banggood zľavy

CHCEM TO KÚPIŤ

Sleduj aj otázky&odpovede kde sú postupne pridávané tie najčastejšie riešenia problémov.

Nekonečná detská radosť . Hodinkový ovládač dáva RC autu vyšší level zábavy.

RC Car je riadna zábavka nie len pre deti. S ovládačom na ruke je to pecka. Auto ide do strán v pravom uhle, driftuje, točí sa v 360° alebo sa zdvihne a to len pohybom tvojej ruky. Nemusíš sa báť že sa auto prevráti. Karoséria je robená tak, že v prípade kolízie pokračuje ďalej. Fakt pecka. Ak ťa začne bolieť ruka tak stále je k dispozícii veľký RF ovládač.

Farebné svetlá a veselá hudba: Táto nová verzia RC vozidla poskytne deťom detský, módny a špeciálny zážitok z jazdy

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Automobilové doplnky Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant HiBREW hračky Huami Klarstein Kombinované doručenie Kuchynské doplnky Kuchynské nože kupóny Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Oclean Otázky&Odpovede Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore stratos Topshak Ugreen USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.