Ultimea Apollo. Set pre domáce kino s Dolby Atmos

Vynikajúci set domáceho kina v spojení Ultimea Apollo S40 a Ultimea Nova S50

Dva vynikajúce audio/video produkty.Ultimea set pre domáce kino – Ultimea Apollo P40 v spojení s Ultimea Nova S50 vytvoria dokonalý zážitok pri sledovaní tvojho obľúbeného obsahu


Standard Shipping

Sklad EÚ bez ďalších poplatkov

Nenakupuj cez aplikáciu, ale cez web stránku
Ak máš otázky, napíš mi.

Novinka od Tronsmart. Bang Max je obrí Boombox s dobrým zvukom.

Cenový vývoj:
375,86€

Cena s kupónom

276

269,58€ pri platbe cez PayPal

Kupón

NNNYEMP4

Nakupuješ 1 krát na Geekbuying? Pričítaj si článok


Projektor Ultimea Apollo P40

Ultimea Apollo P40 set domáceho kina

Ultimea Apollo P40 je skutočne zaujímavý projektor. Ponúka moderné a inovatívne funkcie pre skvelý zážitok pri sledovaní filmov, koncertov alebo hraní hier. Jeho vynikajúce vlastnosti a kvalitu obrazu ocenia nielen filmoví nadšenci, ale aj milovníci hudby a hier.

Vďaka svojmu modernému dizajnu a kompaktným rozmerom sa tento projektor ľahko hodí do každého priestoru. S vysokým rozlíšením a svetelnosťou 900 ANSI lumenov prináša neuveriteľne Full HD ostrý obraz a živé farby, ktoré ťa vtiahnu priamo do deja. Skvelý kontrast zase zaistí, že sa každý detail premietaného obsahu dostane presne tam, kam patrí.

Či už si chceš vychutnať romantický filmový večer s partnerom alebo si zahrať najnovšie herné tituly vo veľkom štýle, tento projektor na to poskytne perfektné podmienky. Jeho výkonný projekčný systém s vysokým jasom a odolnosťou proti oslneniu ťa dokonale pohltí do herného sveta a poriadne ťa nadchne.

Svojou flexibilitou a jednoduchou ovládateľnosťou je tento projektor ideálnou voľbou nielen pre domáce kino. Projektor Ultimea Apolo P40 sa hodí aj pre firemné prezentácie či vzdelávacie účely. Jednoducho si premietni prezentáciu alebo vzdelávacie video, ktorý ľahko prezdielaš so svojimi kolegami alebo študentmi.

Celkovo sa dá povedať, že Ultimea Apollo P40 je skvelý projektor. Spája moderné technológie s inovatívnym dizajnom a vynikajúcimi funkciami. Bez ohľadu na to, či si chceš užiť filmový zážitok, koncertnú atmosféru alebo herné dobrodružstvo, tento projektor to umožní s maximálnym komfortom a kvalitou.

banner

Soundbar Ultimea Nova S50 s Dolby Atmos

Ultimea Nova S50. Novinka s Dolby Atmos

O tomto úžasnom soundbare som už pred časom písal. Teraz prichádza spolu s projektorom ako kompletný set domáceho kina.

Soundbar Ultimea Nova S50 je skvelou voľbou pre vaše sekundárne domáce kino. Táto vynikajúca zvuková lišta poskytuje úžasný zvuk a vylepšenie zvukovej kvality v tvojom domácom priestore. S jej výkonnými reproduktormi a integrovanými technológiami sa dosteneš priamo do deja.

Soundbar Ultimea Nova S50 je vybavená pokročilými zvukovými technológiami, ktoré zabezpečujú čistý a presný zvuk. S podporou virtuálneho surround zvuku a podporou Dolby Atmos môžeš zažiť pôsobivú zvukovú kulisu aj bez potreby dodatočných reproduktorov. Nielenže bude mať jasný a detailný zvuk vo filme, ale aj tvoja obľúbená hudba znie ešte lepšie.

Okrem toho, Ultimea Nova S50 má integrovaný Bluetooth 5.3, takže si môžeš svoju obľúbenú hudbu prehrávať bezdrôtovo zo svojho smartfónu alebo tabletu. Nezáleží, či to sú piesne na party či upokojujúci jazz. Všetko si môžeš vychutnať s kvalitným zvukom priamo vo svojej obývačke.

S kompaktným a elegantným dizajnom sa Soundbar Ultimea Nova S50 hodí k akémukoľvek interiéru. Je ľahký a jednoduchý na inštaláciu, takže si rýchlo vychutnáš skvelý zvukový zážitok. Nezáleží na tom, či sleduješ filmy, hráš hry alebo počúvaš hudbu, Soundbar Ultimea Nova S50 je skvelou voľbou pre vylepšenie zvukovej kvality v tvojom nie len sekundárnom domácom kine.

Takže prečo neinvestovať do Soundbaru Ultimea Nova S50 a zažiť úžasný zvukový zážitok pri každom sledovaní filmu alebo počúvaní hudby? Nechaj sa unášať do sveta zvuku a ponor sa do dobrého zvuku s týmto vynikajúcim soundbarom.

Nezabudni pozrieť aj univerzálne kupóny pre Geekbuying či AliExpress

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.