Vieš aký audio kodek majú tvoje bluetooth slúchadlá?

ByKúp to z Číny

jún 28, 2022 #Earphones
audio kodek v bluetooth sluchátkach

Návod ako to zistiť

Tento návod na získanie audio informácie o použití kodeku je naozaj jednoduchý a zvládne ho úplne každý. Stačí ti na to päť minút svojho času. Ak nakupuješ z Číny (a nie len z Číny), je dobré vedieť aký je audio kodek bluetooth slúchadiel. Ak predajca uvádza niečo iné, môžeš bluetooth slúchadlá reklamovať. Klamať a zavádzať sa nemá. Vieš ako správne reklamovať na AliExpresse alebo Banggoode?

Poďme si ukázať ako zistiť audio kodek bluetooth slúchadiel

Ako prvé si vo svojom telefóne musíš zapnúť Možnosti Pre Vývojárov. Spravíš to veľmi jednoducho. Každá značka telefónov má túto možnosť od výroby blokovanú. Tak ako ju teda zapnúť? V telefóne pôjdeš do nastavení a stlačíš Informácie o telefóne. Nájdeš tam kolónku Číslo zostavy a 7 krát na to klikni. Vytvorí sa kolónka Možnosti Pre Vývojárov.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
Pôjdeš do zložky Systém a Aktualizácie. (pri každej značke sa môžu názvy priečinkov líšiť). Tam vyhľadáš kolónku Možnosti pre vývojárov.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
V zložke pracuj opatrne, aby si nič nechcene nezmenil/a. Niektoré zariadenia vyžadujú USB ladenie, tak to si môžeš rovno zapnúť. Poďme ale ďalej. Takže skroluj dole a vyhľadaj kolónku Kodek pre Bluetooth audio.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
audio kodek v bluetooth sluchátkach
Po rozkliknutí tejto položky sa zobrazia všetky dostupné audio kodeky ktoré tvoje Bluetooth slúchadlá podporujú. Momentálne som mal po ruke len lacné, základné no na behanie dostačujúce slúchadlá.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
Ak sa telefónom pripájaš na viac zariadení, je dobré si stanoviť počet. Aby sa zbytočne zariadenia neodpájali a nebol problém. Vieš, smart watch, earbuds, audio v aute-doma atď.
foto Nera
www.kuptozciny.sk

ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Ako nakupovať Aktuálne kupóny AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant Espresso kávovary a káva HiBREW hračky ILife Jimmy Karaoke Klarstein Krása a zdravie Kuchynské nože Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Projektory Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Sounarc Soundbar Soundcore Tronsmart Ugreen Ultimea USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

V prípade že potrebuješ kupón, kľudne mi napíš. SK,CZ,CN shopy. A veľa iného

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.