• Pi. mar 24th, 2023

Vieš aký audio kodek majú tvoje bluetooth slúchadlá?

ByKúp to z Číny

jún 28, 2022
audio kodek v bluetooth sluchátkach

Návod ako to zistiť

Tento návod na získanie audio informácie o použití kodeku je naozaj jednoduchý a zvládne ho úplne každý. Stačí ti na to päť minút svojho času. Ak nakupuješ z Číny (a nie len z Číny), je dobré vedieť aký je audio kodek bluetooth slúchadiel. Ak predajca uvádza niečo iné, môžeš bluetooth slúchadlá reklamovať. Klamať a zavádzať sa nemá. Vieš ako správne reklamovať na AliExpresse alebo Banggoode?

Poďme si ukázať ako zistiť audio kodek bluetooth slúchadiel

Ako prvé si vo svojom telefóne musíš zapnúť Možnosti Pre Vývojárov. Spravíš to veľmi jednoducho. Každá značka telefónov má túto možnosť od výroby blokovanú. Tak ako ju teda zapnúť? V telefóne pôjdeš do nastavení a stlačíš Informácie o telefóne. Nájdeš tam kolónku Číslo zostavy a 7 krát na to klikni. Vytvorí sa kolónka Možnosti Pre Vývojárov.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
Pôjdeš do zložky Systém a Aktualizácie. (pri každej značke sa môžu názvy priečinkov líšiť). Tam vyhľadáš kolónku Možnosti pre vývojárov.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
V zložke pracuj opatrne, aby si nič nechcene nezmenil/a. Niektoré zariadenia vyžadujú USB ladenie, tak to si môžeš rovno zapnúť. Poďme ale ďalej. Takže skroluj dole a vyhľadaj kolónku Kodek pre Bluetooth audio.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
audio kodek v bluetooth sluchátkach
pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.

Po rozkliknutí tejto položky sa zobrazia všetky dostupné audio kodeky ktoré tvoje Bluetooth slúchadlá podporujú. Momentálne som mal po ruke len lacné, základné no na behanie dostačujúce slúchadlá.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
Ak sa telefónom pripájaš na viac zariadení, je dobré si stanoviť počet. Aby sa zbytočne zariadenia neodpájali a nebol problém. Vieš, smart watch, earbuds, audio v aute-doma atď.
foto Nera
www.kuptozciny.sk
Skupina stránky Kúp to z Číny. Kupóny na každý deň.

Ako nakupovať AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Automobilové doplnky Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant HiBREW hračky Huami Klarstein Kombinované doručenie Kuchynské doplnky Kuchynské nože kupóny Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Oclean Otázky&Odpovede Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore stratos Topshak Ugreen USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

V prípade že potrebuješ kupón, kľudne mi napíš. SK,CZ,CN shopy. A veľa iného

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.