Grizly a Víkendové Grizly zľavy

Kupóny na Gfrizly.sk

Nevieš sa nasýtiť orechov, sušeného ovocia alebo kávy? Nie? Tak poď sem. Grizly má niečo pre teba. Zľavy!

Vôňa vianoc každý deň.

Poznáš tú vôňu sušených sliviek a jabĺk? Alebo také figy či ďatle v bielom jogurte s orechami? Nevravím že som nejaký atlét, ale chutí to dobre.

Pred tým ako sa u nás začali objavovať tieto a iné mňamky z e-shopu Grizly, vyskúšal som asi všetky obchody. Nakoniec som zakotvil tu a som spokojný. Jablká a slivky sú top.

Keď ti je záhrada malá, využi Grizly zľavy

Suším, suším a stále je málo. A dokonca nemám len jeden strom. No pri našej spotrebe a čím ďalej sa rozmáhajúcich škodcoch je to skoro nemožné. Grizly mi výrazne pomôže.

Ok. Ale ostatné ovocie a orechy čo? Ten kto to naozaj obľubuje si určite chce pochutnať aj v júli. Pre nás je Grizly jednoducho TOP. Určite aj preto, lebo tam kúpim komplet exotiku.

Výberová Grizly káva nie je len bonus.

Okrem výberovej kávy z pražiarne APcafé, Grizly predáva aj kávu pod svojou značkou. Musím povedať že mnou kúpená káva bola naozaj lahodná. Slabá horkosť a výrazná dochuť po orechoch v čokoláde. Veľmi dobrý štart do skúšania celého ich portfólia káv. Ceny sú viac než priaznivé a pri tých objednávkach čo robím ja, aj skoro zanedbateľné. Musím povedať že káva míľovými krokmi predbehla komoditné (značkové) kávy.

Pravidelné Grizly akcie ťa dostanú

Grizly pravidelne prináša rôzne super akcie a zľavy. Tak poďme teda na tie tohto týždňové.

ZĽAVA na dopravu zadarmo

5663FQ

ZĽAVA hneď 2x Platí len po kliknutí na kupón.

1-ZĽAVA 4 €PRI NÁKUPE NAD 40 €

GRIZLY4

2-ZĽAVA 6 €PRI NÁKUPE NAD 60 €

GRIZLY6

3-ZĽAVA 8 € PRI NÁKUPE NAD 80 €

GRIZLY8

4-ZĽAVA 12 €PRI NÁKUPE NAD 120 €

GRIZLY12

5-ZĽAVA 24 €PRI NÁKUPE NAD 240 €

GRIZLY24

6-ZĽAVA 40 €PRI NÁKUPE NAD 400 €

GRIZLY40

Počet kupónov môže byť limitovaný

Na kód kupónu stačí kliknúť a automaticky sa ti pridá do schránky. Ak máš vybratý kód, tak teraz už stačí len prejsť do obchodu.

Ako nakupovať Aktuálne kupóny AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Alldocube Anker Banggood BlitzWolf BoomBox Cubot Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant Espresso kávovary a káva HiBREW hračky ILife Jimmy Karaoke Klarstein Krása a zdravie Kuchynské nože Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Projektory Promo sale Párty reproduktory RC car Reklamácie smartwatch Sounarc Soundbar Soundcore Tronsmart Ugreen Ultimea USB PD Vysávače Výpredaj xiaomi zubné kefky

Mimochodom. Vieš, že na AliExpress a Banggood práve prebiehajú najväčšie zľavy?

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.