Telegram aplikácia
Všetko o nakupovaní na Aliexpresse,  Všetko o nakupovaní na Banggood

Všetko okolo aplikácie TELEGRAM

Aplikácia Telegram je momentálne v kurze. Poďme si teda povedať čo je na ňom také zaujímavé z hľadiska používateľa v našom kanály. Primárne som ho začal používať hlavne kvôli rýchlosti a možnosti prenášať aj niekoľko gigabytové veľkosti súborov.

Vyvinutý pre rýchlosť a ochranu súkromia

Autori aplikácie Telegram stavajú na rýchlosti a bezpečnosti prenesených dát. Funguje nie len ako messenger, ale môžeš si vytvoriť vlastnú skupinu až s 200 ľuďmi, mat svoj verejný kanál a dokonca obsahuje aj editor fotiek.

Telegram pracuje s dvomi typmi šifrovania. Ten prvý spôsob šifruje správy ešte pred prijatím príjemcom. Druhý typ šifrovania používa takzvaný secret chat. Ten šifruje správy hneď a posiela priamo príjemcovi. Secret chat zatiaľ funguje len na mobilných telefónoch a tabletoch. Pracuje sa už aj na PC verzii. Telegram sa samozrejme dá použiť aj stolných počítačoch a notebookoch. Jeho inštalácia na počítačoch je jednoduchá. Stačí mať v telefóne čítačku QR kódov.

Nastavenie Telegramu pre potreby našej skupiny

V zásade to nie je nič zložité, ale nejakú tú minútku. Pri tomto nastavení ide hlavne o pohodlie pri kopírovaní kupónov a o celkové pohodlné vyhľadávanie v kupónovej ponuke.

V prvom rade by bolo dobré si stiahnuť aplikáciu. Ako som sa dozvedel aj od už našich členov v Telegrame, pri stiahnutí z Google play bol problém pri ďalšom vyhľadávaní. Myslím si že našej skupiny sa to až tak netýka. Každopádne ale odporúčam či už na Android alebo Apple stiahnuť apku z oficiálnej stránky Telegramu. Samozrejme používatelia Apple môžu sťahovať z Apple store.

Po nainštalovaní si aplikácie Telegram ťa apka vyzve na vyplnenie telefónneho čísla. Následne príde SMS s kódom. Po zadaní tohto kódu pokračuješ v inštalácií. Ak už používaš WhatsApp, tak je to presne to isté. Nastavenie slovenčiny alebo češtiny priamo v apke nečakaj. Tú si jednoducho nainštaluj priamo z našej stránky. Stačí kliknúť na nasledovné odkazy. Slovenčina do aplikácie Telegram alebo Čeština do aplikácie Telegram

Pre získanie našej (mojej) podpory pri riešení problémov pri reklamáciách (a podobných veciach v e-shopoch AliExpress a Banggood) je veľmi dôležité, aby sa aplikácia nastavila tak, aby sa odkaz otváral externe. Ostatne to platí aj pri Facebooku. Ako nastaviť facebookovú aplikáciu som popísal priamo v našej skupine. Tvoj nákup sa zapíše a ja môžem tým pádom pomôcť priamo v supporte. Veľká výhoda pre tvoje nervy. Na Facebooku uverejňujem dostupné kupóny a kupóny na vyžiadanie. Preto neváhaj a napíš načo máš zálusk. Nejaký kupón sa určite nájde.

Obrázkový manuál nastavenia aplikácie Telegram

Nastavenie aplikácie na externé otváranie krok po kroku. (obrázok po obrázku)

Po inštalácií je kolónka „Prehliadač v aplikácii“ zapnutá. Posuvník treba potiahnuť doľava (vypnúť). Tým sa zapne externé otváranie odkazov.

Vyhľadávanie v Telegrame podľa obrázkov a kopírovanie zľavových kódov.

Vyhľadávanie pridaných kódov podľa obrázkov je zaujímavé. Zrýchli a sprehľadní vyhľadávanie. Kopírovanie kupónov je jednoduché a zároveň veľmi pohodlné. Netreba nič označovať. Stačí kliknúť na kód a ten sa automaticky skopíruje. Následne ho stačí vložiť do kolónky pri objednávke.

Kopírovanie kódov v Telegrame
Vyhľadávanie podľa obrázkov.

To by bolo asi všetko potrebné nastavenie a ukázanie toho potrebného pre našu skupinu na Telegrame. Samozrejme si samotnú apku môžeš prispôsobiť “ jak je libo“ Všetko ostatné nastavenie nájdeš na oficiálnej stránke. Nájdeš tam aj mnoho videí a super 24/7 podporu.

Za každé zdieľanie ĎAKUJEM

Pozri aj vždy aktualizované kupóny na AkiExpress.

AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Amazfit Anker Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Dreame Earbuds Earphones GaN nabíjačky geekbuying Gomaihe Grizly Herné kreslá hračky Hry ILife Kuchynské doplnky kupóny LED baterky Novinky na webe Oclean Otázky&Odpovede Promo sale RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore SPEND&SAVE stratos Teclast Telegram Topshak top store USB PD Vysávače World Premiere xiaomi Zdravá výživa zubné kefky

komentáre 2

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Napíš mi
💬 Potrebuješ kupón?
Ahoj👋
Potrebuješ pomôcť s nákupom alebo kupón?
%d blogerom sa páči toto: