Záhradná pištoľ na vodu z mosadze. Top produkt!

Záhradná pištoľ na vodu

Nie často sa vidia drobné produkty v európskych skladoch. A s dopravou zadarmo ešte menej. Banggood doniesol do českého skladu naozaj unikát. Záhradná pištoľ na vodu z mosadze a s dobrým tlakom.


EU Priority Line

Sklad Česko

Odporúčam kupovať cez Banggood aplikáciu

Ďalšia zľava za body Ak máš otázky, napíš mi.

Cena s kupónom

10,23€

Kupón

BG044609

Nakupuješ prvý krát na Banggood? Prečítaj si článok


Postrek alebo silný prúd

Jednoduché ovládanie sily prúdu. Stačí otáčať tryskou na požadovaný prúd. Veľmi dobré a praktické riešenie. V podstate sa nemá čo pokaziť. Záhradná pištoľ na vodu má nastaviteľný jemný postrek čo znemožňuje poškodiť polievané kvetiny. Naopak, pri nastavení silného prúdu môžeš s pištoľou vyčistiť špáry v zámkovej dlažbe, alebo aj umývať auto.

Mosadzná tryska s dobrým postrekom
Silný prúd záhradnej pištole na vodu

Všetky dobré akcie na AliExpress na jednom mieste

Neúnavné polievanie

Záhradná pištoľ disponuje aj jednoduchou závlačkou na zaistenie spúšte. Netreba držať spúšť pri polievaní, alebo pri umývaní auta. Karpálny tunel nemá šancu ani pri hektárovej kvetinovej záhrade. Jednoducho zacvakneš a polievaš.

Zaistenie spúšte záhradnej pištole na vodu pre dlhé polievanie

Záhradná pištoľ na vodu má kvalitné spracovanie

Táto záhradná pištoľ na vodu sadne do ruky ako uliata a vďaka použitým materiálom ju v ruke necítiť. Je ľahučká a vyrobená z liatiny a mosadze. Tým pádom skoro nezničiteľná. Rýchlo spojka dodávaná s pištoľou s priemerom 1/2 cól je tak isto dobrá. Napodiv po zapojení sa v rýchlo spojke nemyká, čo pri klasických plastových je večný problém.

Záhradná pištoľ na vodu. Kvalitné spracovanie z liatiny a mosadze

Celkovo mám z výrobku veľmi dobrý dojem. A za tie peniaze sa určite oplatí.

Kvalita spracovania a cena

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.