• Ut. jan 31st, 2023

Zľavové kupóny na AliExpress . Pravidelne aktualizované.

Hľadáš platné zľavové kupóny na AliExpress? Už nemusíš.Tu ich vždy nájdeš bez dlhého vyhľadávania.


Zľavové AliExpress kupóny prinášame každý mesiac a ani tento nie je výnimkou. Kupóny platia celý mesiac a všetky dodatočné budú pridané. Tak nech sa páči.

Kupóny pravidelne aktualizujeme

Kupóny AliExpress. Nakupuj na AliExpress so zľavou!

Stačí kliknúť na názov respektíve kód zľavového kupónu. Ten sa automaticky skopíruje a presmeruje ťa na stránku AliExpress. Ak by prepojenie náhodou nefungovalo, klikni na odkaz ktorý nájdeš nad aj pod kupónmi. Po kliknutí na kupón ťa presmeruje na stránku prebiehajúcej akcie s ďalšími kupónmi.

Zľavové kupóny na január

Kód Kupónu

Od Objednávky

Hodnota Kupónu


Od 23,30€

2,80€


Od 44,27€

5,31€


Od 47,59€

5,71€


Od 70,83€

7,97€


Od 95,17€

11,42€


Od 123,95€

12,40€


Od 142,76€

17,13€


Od 170,08€

21,25€


Kupóny AliExpress. Nakupuj na AliExpress so zľavou!

Zľavové kupóny pre nových zákazníkov AliExpress

NB3

Od 3,73€

3,73€

Ak potrebuješ pomoc pri nákupe alebo s nájdením konkrétneho produktu, pripadne overiť kvalitu predajcu, neváhaj ma kontaktovať cez formulár nižšie, alebo v skupine na Facebooku

>Obchody s európskym skladom v ktorých získaš VIP podporu<

TOP SELLERS na AliExpress

Kupóny môžeš využiť v obchodoch z článku ktorý som pripravil podľa rôznych kritérií. Obchody sú pravidelne aktualizované na základe skúseností Ali maniakov.

Kupónové AliExpress centrum. Zľavové kupóny pre nových aj verných.

pozvánka na telegram.

Všetko potrebné pre skupinu na Telegrame.


Ako nakupovať Ako na to AliExpress AliExpress ponuka s kupónmi Anker Banggood BlitzWolf Dielňa a Záhrada domácnosť Doprava DPH a Clo Earbuds Earphones Elegiant GaN nabíjačky geekbuying hračky Klarstein Kuchynské doplnky Kuchynské nože LED baterky Móda Nabíjačky a rozdvojky Notebooky a tablety Novinky na webe Oclean Otázky&Odpovede Promo sale RC car Reklamácie SEAGO SHEIN slovenské e-shopy smartwatch Soundcore stratos TESSAN Topshak Tripod a selfie Ugreen USB PD Vehrievané vesty Vysávače xiaomi zubné kefky

Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to takto zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže aké také skúsenosti už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Súvisiace príspevky

10 thoughts on “Zľavové kupóny na AliExpress . Pravidelne aktualizované.”

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.