Chceš zľavu? Super návod ako získať zľavy, coins, kupóny.

Zbieranie Coins na Aliexpresse

Získanie kupónov v mojej skupine. Coins, zľavy a cashback

Je to najrýchlejší a najjednoduchší spôsob ako získať kupóny. Stačí sa pridať do mojej skupiny a napísať na aký tovar hľadáš kupón. Či už sa jedná o kupóny na AliExpress alebo Banggood. Kupóny na dotaz viem pozrieť aj v slovenských, českých, poľských….. e-shopoch. Hlavne dom&záhrada, móda, pneumatiky, zdravý životný štýl atď. V každej z kategórií je to pár dobrých shopov.

Pýtaš sa na About you? Spravím všetko pre tvoju spokojnosť. No radšej mi napíš.

Poznáš ale 4Home, Dekoraciedobytu, Svetla.sk , GangstaGroup, Zoot, Foot shop, Answear…. Stačí napísať to čo hľadáš. Či už sem do komentáru a pridám kupón. Ideálne je mi napísať obchod, nie tovar.

Takže získanie kupónov zo skupiny je naozaj jednoduché. Poďme sa teda pozrieť na ďalší spôsob.

Hodnotenia tovaru. Pridanie feedu, fotky alebo videa. Za všetko získaš bonus v podobe coins

Je to ďalší spôsob s minimom námahy ako získať coins. Čo, ty nepotvrdzuješ tovar? Tak s tým začni. Už za potvrdenie doručenia získavaš coins, ktoré si neskôr môžeš vymeniť za kupóny, prípadne ich použiť hneď pri objednávke. Za každé hodnotenie, pridanie feed alebo fotky či videa získavaš ďalšie coiny.

Jedinou nevýhodou je, že takto môžeš získať coiny ktoré si vymeníš za kupóny len v aplikácií. Nie je ale žiadny problém si AliExpress aplikáciu stiahnuť a nainštalovať, či už na Android alebo iPhone

Feedback (hodnotenie objednávky), môžeš spraviť aj neskôr. Nie len pri potvrdení objednávky. A môžeš ich spraviť koľko chceš. Postupuj podľa obrázkov.

Potvrdenie a hodnotenie objednávky pre získanie coins.

V aplikácii, alebo aj na počítači prejdeš do svojho účtu. Vyberieš Všetky Objednávky. Oranžová šípka

Potvrdenie objednávky alliexpress
Potvrdenie objednávky alliexpress

Vyberieš objednávku ktorú chceš ohodnotiť. Tracking ti pripomenie dĺžku dodania.

Napíšeš čo uznáš za vhodné. Ohodnotíš či už kvalitu tovaru alebo služieb. Jasné že treba ohodnotiť aj komunikáciu a rýchlosť dodania. Nemusíš ale písať že si platil/a poplatok pošte. To Francúza alebo Brazílčana nezaujíma. Pridáš fotku poprípade video a vybavené. Modrá šípka ukazuje na odoslanie hodnotenia. Tak. A máš prvých päť coinov.

Potvrdenie objednávky alliexpress

Cashback pomocou feedu.

Feed je jeden zo spôsobov ako získať cashback , poprípade niečo aj zarobiť. Ako? V podstate jednoducho. Len to chce čas. Véééla času. V skratke “ budeš influencer pre AliExpress. Je to na dlhé lakte. Takže o tom neskôr.

Čo ale môžeš takto získať? Cashback! Každý to slovíčko určite pozná. Okrem zdieľania objednávky medzi priateľmi, môžeš tvoju objednávku zdieľať aj vo feede a získať takto až 100% zaplatenej ceny späť. Nie na účet v tvojej banke (teda aspoň o tom neviem), ale do AliExpress účtu na ďalšiu tvoju zľavu. Bude platiť určitý čas. Fajn marketingový ťah AliExpressu.

Ako na feed-y

Cashback aliexpress

Každý sa už asi stretol s tým, že pri ikone zdieľania bol dolár. Býva tam dosť často, tak si to sleduj. Je to objednávka s možnosťou získania Cashbacku. Po objednaní ti ponúkne zdieľanie medzi priateľmi.

Tak poďme na to!
V aplikácii prejdeš do účtu a vľavo dole je ikona Feed. Prejdeš na feedy kde môžeš vytvoriť tvoj nový.

Pridanie feed aliexpress


Pridanie feed aliexpress

Tu si môžeš pozrieť čo zdieľajú ľudia. Klikni na plus a pridaj svoj feed s Cashback odkazom. Je to jednoduché.

Ako vidíš tak tu môžeš pridať úvodný obrázok alebo video z rôzneho zdroja. Či už fotka z tvojho telefónu, priamy produkt, alebo rovno z tvojho košíka, zoznamu prianí či objednávky.

Pridanie feed aliexpress

Pozri sa aj na Aktuálne kupóny na AliExpress

Pridanie feed aliexpress

V tomto kroku pridáš text, opíšeš vec ako najúžasnejšiu na svete, pridáš tvoj cashback odkaz z objednávky v tvojom účte, nahádžeš hashtagy, cestou to postneš na Instagram a čakáš. Čakáš ako rybár na tuniaka, ale keď Boh dá, aj motyka vystrelí.

Ako som písal v úvode. Ten odkaz môžeš zdieľať medzi svojimi priateľmi, ale aj vo feede. Tak sa ti zdvojnásobí šanca. No a ak to dobre opíšeš a produkt sa bude vďaka tebe dobre predávať, tak určite prídu aj nejaké store kupóny navyše.

Aliexpress game

Aliexpress games

Nemôžme zabudnúť ani na AliExpress hry a zľavy v podobe skupinových nákupov, či lacných nákupov s priateľmi. Tak isto nič zložité. Pri rannej káve alebo… Veď vieš. Môžeš získať celkom dosť coinov, alebo zľavy na vybrané produkty. Tak si to ukážeme

Do tejto skupiny by som zaradil aj Group Buy. Šípka tam síce neukazuje, lebo participuješ na zľave s niekým cudzím. Ale je to tiež veľakrát výhodné.

Group Buy – ako na to

Veľký prehľad predajných akcií na PROMO SALE

Je to vlastne spoločný nákup. Teda nie žeby to bola kúpa pol na pol, to nie, akurát niekto má záujem o niečo a tebe by sa to zišlo tiež. Tak sa pridáš a obidvaja získate lepšiu cenu.

Aliexpress games

Ružová šípka ukazuje cenu pre spoločný nákup. Vedľa je pôvodná cena. Samozrejme ak chceš, môžeš vytvoriť vlastnú skupinu a nakúpiť s priateľmi.

Slash It – čo to je a ako funguje?

Hra dobrých nervov a super priateľov. Niečo také má aj Banggood s totožným názvom.

Ide o zdielačku. Vyberieš tovar a zdieľaš medzi kamarátmi. Ponuka platí určitý čas. Za ten čas musíš pozvať niekoľko (veľa) priateľov. Čím väčšia hodnota tovaru, tým viac priateľov musíš pozvať. Teda nejde o to len pozvať. Musí sa pripojiť do AliExpress účtu. Ak pozveš úplne nového a vytvorí si účet, celý proces sa urýchli.

Aliexpress games

Bonus Budies


ZĽavové kupóny AliExpress. Pridaj sa k nám na Facebook

Zbieranie coins

Je to jednoduchý a 100% funkčný spôsob pre získanie zliav v podobe coinov, ktoré si môžeš uplatniť pri tvojich objednávkach. Výšku ti ponúkne sám AliExpress. Čím vyššia objednávka, tým vyššia zľava.

Zbieranie coins aliexpress

Zelená šípka ukazuje koľko máš nazbieraných coinov a aká je ich hodnota. Pri zásadní nejakého plantu, si určite pochutná aj červík. Ružová šípka ukazuje ako pekne papá. Stlačením catch worms ho pošleš kade ľahšie.

Takáto zľava je výsadou aplikácie. Cez počítač sa k nej nedostaneš. Zatiaľ. Čím vyššia hodnota objednávky, tým vyššia zľava.

Zbieranie coins aliexpress

Merge Boss

Nová hra na AliExpresse. Merge Boss na  získanie vysokých odmien

Šťastný rozpis žrebovania:

  • 1. kolo: od 8. novembra 2023 o 23:00 do 8. novembra 2023 o 23:59
  • 2. kolo: od 9. novembra 2023 o 23:00 do 9. novembra 2023 o 23:59
  • 3. kolo: od 10. novembra 2023 o 23:00 do 10. novembra 2023 o 23:59
  • 4. kolo: od 11. novembra 2023 o 23:00 do 11. novembra 2023 o 23:59
  • 5. kolo: od 12. novembra 2023 o 23:00 do 12. novembra 2023 o 22:59

Ako funguje hra Merge Boss?

Zlučuješ predmety a tak získavaš cenné body. Pri najväčších výpredajoch v roku 11.11, je Merge Boss súčasťou získavania bodov a žrebovania o hodnotné ceny. Body si môžeš vymeniť za eurá, pričom 100 bodov je 0,1€

Spin&Win

Spin&Win sú klasické valce s možnosťou výhry. Je to ďalší zabijak času z produkcie AliExpress. Na 99% vyhráš to čo vložíš, čiže 10 coins. Zadariť sa ale môže, preto ak máš čas a chuť, určite vyskúšaj.

Zbieranie coins aliexpress

Money Hop

Dostávame sa k zrejme tým najlepším spôsobom ako získať zľavy, kupóny a coins. Money Hop je skákačka ktorá ti dokáže reálne vyrobiť buď zľavu alebo kupón na určitý tovar. Nevýhodou je že ponuka je daná, ale je tam naozaj skoro všetko.

Money Hop aliexpress

Ružová šípka Claim ukazuje na možnosť vymeniť svoje hopky za tovar. Zelená šípka je možnosť zdvojnásobiť skoky. Musíš ale vytvoriť tím priateľov, ktorí budú skákať s tebou. Žltá šípka zas ukazuje na možnosť tvojho prehľadu skokov v rôznych úrovniach hry a čierna šípka na top skákačov. Start Hopping nemusím komentovať.

Daily Bonus

Každý deň môžeš získa nejakú zľavu na ponúkaný tovar. Platí jeden deň. Ak za 7 dní nevynecháš ani jeden deň, získaš kompletný bonus. Vždy je iný, takže ťažko je písať čo. Každopádne vyhrá poteší.

Všetko sa deje automaticky. Nemusíš preto robiť nič ťažké. Stačí kliknúť na Daily Bonus. Následne rolovaním dole si vyberieš čo ťa záujme.

Daily Bonus

Dúfam že som na nič nezabudol a aspoň trochu pomohol s jednoduchým získaním kupónov a coins ktoré si môžeš vymeniť zľavy. Ak som predsa len na niečo zabudol, daj mi vedieť do komentára pod príspevkom a pozriem sa na to za teba. Ak poznáš niekoho komu by pohol tento článok, môžeš mu ho prezdielať. Ďakujem.


Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

By Kúp to z Číny

Baví ma listovať na stránkach čínskych e-shopov. Čo ma zaujme tak to zverejním. Veľa som už nakúpil a veľa aj reklamoval, takže skúsenosti a dobré vzťahy s obchodmi už mám. Ak by si potreboval/a pomôcť, kľudne mi napíš.

Zapoj sa do diskusie a pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Discover more from Kúp to z Číny- Zľavové kupóny AliExpress a Banggood

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading